Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Atsiskaitymo būdai

Už prekes, užsakytas El. parduotuvėje, galite atsiskaityti keliais būdais:

- bankiniu pavedimu,
- elektronine bankininkyste,
- pagal išankstinę sąskaitą faktūrą.

Atsiskaitymas bankiniu pavedimu

Už prekes atsiskaityti bankiniu pavedimu galite visada. Pateikus užsakymą, Jums bus pateikti rekvizitai bankiniam pavedimui. Taip pat elektroniniu paštu gausite ir išankstinę sąskaitą.

Atkreipiame dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti UŽSAKYMO NUMERĮ. Taip galėsime greičiau įskaityti Jūsų mokėjimą.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB "Heliopolis"
A/S: LT387300010146999768
Bankas: SWEDBANK
Įmonės kodas: 123404049
Mokėjimo paskirtis: Būtinai nurodykite užsakymo numerį.

Verta pažymėti, jog bankinio pavedimo įskaitymas šiek tiek užtrunka - nuo kelių valandų iki 1 dienos, priklausomai nuo banko ir pavedimo atlikimo laiko. Todėl, jei prekių reikia kuo skubiau, rekomenduojame rinktis atsiskaitymą per elektroninę bankininkystę.

Pasirinkus mokėjimą bankiniu pavedimu, maloniai prašome atsiųsti pavedimo kopiją el.paštu info@e-heliopolis.lt

Atsiskaitymas per elektroninę bankininkystę

Užsakymo pateikimo žingsnyje, apmokėjimo būdo pasirinkimo skiltyje pasirinkite savo banką.

Jokia Jūsų prisijungimų ar kitokia informacija nėra perduodama ir kaupiama El. Parduotuvėje e-heliopolis.lt

Atsiskaitymus per elektroninę bankininkystę El. Parduotuvėje e-heliopolis.lt aptarnauja mūsų partneris – “Paysera LT” UAB.

Atsiskaičius per elektroninę bankininkystę, atsakymas apie sėkmingą apmokėjimą mus pasiekia vos per kelias minutes, tad užsakymas yra iškart perduodamas vykdyti.

Kuo skiriasi mokėjimas bankiniu pavedimu ir per elektroninę bankininkystę?

Atliekant mokėjimą bankiniu pavedimu, Jums reikės prisijungti prie savo banko ir bankinį pavedimą susiformuoti patiems (suvesti atitinkamus rekvizitus). Toks suformuotas ir bankui perduotas vykdyti pavedimas mus pasieks per 1 darbo dieną, priklausomai kokiu paros metu bus atliktas, nes tarpbankiniai pavedimai yra vykdomi tik kelis kartus per dieną.

Atliekant mokėjimą per elektroninę bankininkystę, pasirinkus savo banką, būsite nukreipti į prisijungimo prie Jūsų banko puslapį, o prisijungus jau matysite suformuotą pavedimą, kurį tereikės patvirtinti. Šiuo būdu atliktas mokėjimas mus pasieks vos per kelias minutes.

 

Į El. parduotuvę