Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Plastikai

Plastiko lakštai ir plokštės skirtos reklamos gamybai, pramonei bei stogo dangai. E-Heliopolis – spalvotas plastikas Jūsų reikmėms už prieinamą kainą.

Galime pasiūlyti gausybę plastiko rūšių: nuo lengvo, bet ypač tvirto organinio stiklo iki atsparaus dilimui techninio plastiko. Viena iš populiaresnių medžiagų, kurią galima panaudoti ne tik reklamos gamyboje, bet ir pramonėje ar net buityje – skaidrus plastikas, kuris dar kitaip yra vadinamas organinis stiklas. Šio stiklo dažniausiai yra naudojamos net kelios rūšys, kurios pasižymi skirtingomis specifikacijos bei plačiomis panaudojimo galimybėmis. Taip pat galime pasiūlyti įvairių rūšių spalvotų ar baltų plastiko lakštų, kurie dėl savo lengvumo, sąlyginai didelio standumo ir galimybės pjaustyti bei formuoti turinius gaminius – puikus pasirinkimas maketų gamybai.

Plastiko plokštės gali būti padengtos abipuse ar vienpuse UV apsauga, todėl gali būti naudojamos ne tik patalpų viduje, bet ir lauko sąlygomis.  Dėl šios savybės plastikai puikiai tinka išorinei reklamai, stoginių, apsauginių sienelių ar pertvarų įrengimui.

Platus produktų asortimentas suteikia galimybę pasiūlyti klientui plokštes, kurios pasižymi dideliu atsparumu smūgiams, įbrėžimams ar aukšta degumo klase. Turimi plastikai pasižymi plačiomis apdirbimo galimybėmis. Puikiai tinka termoformavimui ir mechaniniam apdirbimui: pjovimui, gręžimui, frezavimui, graviravimui, poliravimui, klijavimui ir kt.  Taip pat turime plastikų, kurie skirti naudoti tiesioginiam sąlyčiui su maistu ar atlikti įvairiems spaudos darbams.

Sąlyginai neaukšta produktų kaina ir platus spalvų, storių ir medžiagos tipų pasirinkimas leidžia kiekvienai kūrybingai asmenybei rasti medžiagą, su kuria galės realizuoti savo idėjas.