Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Rekvizitai

Internetinė parduotuvė E-heliopolis.lt yra administruojama UAB Heliopolis. 

UAB Heliopolis rekvizitai:

Įmonės kodas: 123404049
PVM kodas: LT234040414
Adresas: Vakarinė g. 100, LT-06298 Vilnius
Banko sąsk.: LT38 7300 0101 4699 9768
Bankas: AB Swedbank

Banko sąsk.: LT15 3500 0100 0202 7160
Bankas: PAYSERA

Telefonas: +370 697 44142
Salonas: +370 5 273 21 21
El. paštas: info@e-heliopolis.lt

CREOLINK prekybos salonai:

VILNIUJE: Vakarinė g. 100

Darbo laikas:

I-IV 8:00 - 17:00 val.
V 8:00 - 16:00 val.
VI, VII- nedirbame.

KAUNE: Islandijos pl. 217-4

Darbo laikas:

I-IV 8:00 -17:00 val.
V 8:00 -16:00 val.
VI, VII- nedirbame.

CREOLINK filialas ŠIAULIUOSE: Metalistų g. 8

Darbo laikas:

I-IV 8:00 - 17:00 val.
V 8:00 - 16:00 val.
VI, VII- nedirbame.

Apie CREOLINK

CREOLINK- tai kūrybinės idėjos, žaliavos ir sprendimai spaudos, statybos, pramonės įmonėms, reklamos gamintojams ir kūrybiškoms asmenybėms.

CREOLINK vardas apjungia šias įmones: UAB „Libra Vitalis“, UAB „Heliopolis“, UAB „Dotpack“ Lietuvoje, „Printpack service“ SIA Latvijoje bei „Igepa Libra Vitalis“ AS Estijoje.

Sujungę savo žinias skirtingose srityse, ilgalaikę ir neįkainojamą patirtį po CREOLINK vardu, turime vieną tikslą - pasiūlyti naudingiausius sprendimus iš vienų rankų spaudos, reklamos gamintojams, statybos, pramonės įmonėms bei kūrybingiems žmonėms, aprūpinant juos žaliavomis, medžiagomis bei įranga, kad Jūsų vizijos įgautų formą!

Kuo mes esame išskirtiniai?

VIENAS MODERNIAUSIŲ IR DIDŽIAUSIŲ prekių ir spaudos įrangos ekspozicijų centras Baltijos šalyse!

Ekspozicija Ekspozicija Ekspozicija

Tam, kad galėtumėte kurti, pirmiausia reikia įkvėpimo.

Ateikite į CREOLINK pasaulį, kur supažindinsime jus gyvai su  spalvotu, reljefiniu, tekstūrišku ar žėrinčiu POPIERIUMI, pristatysime gausybę PLASTIKO rūšių: nuo lengvo bet ypač tvirto organinio stiklo iki atsparaus dilimui techninio plastiko. Profesionalus supažindinsime su pažangiausia spaudos ĮRANGĄ. Visiems lankytojams padėsime pasisemti naujų idėjų ir parodysime, kaip atrodo produktai, sukurti iš mūsų siūlomų medžiagų.  Svarbiausia - viską galėsite pamatyti, išbandyti ir paliesti čia, didžiausiame ir išskirtiniame CREOLINK ekspozicijų centre.

GAUSUS asortimentas iš vienų rankų

Popierius, plastikas, pakuotė, medžiagos reklamai, statybai, pramonei bei profesionali įranga - visa tai iš vienų rankų: kad ir kokie būtų jūsų poreikiai, mes galime gauti ir pateikti daugiau nei turime: jums tereikia sugalvoti. Iš plataus asortimento mes tikrai galime pateikti jums tinkamiausius sprendimus.

Ne tik DIDMENINĖ, bet ir MAŽMENINĖ prekyba

Vieni iš mūsų vystome didingus, tarptautinius projektus, o kiti nuoširdžiai dirbame ties mažais, bet svarbiais dalykais. Mes siekiame aprūpinti medžiagomis ir žaliavomis ne tik stambius verslo atstovus, bet ir kiekvieną kūrėją. Dėl to vystome ne tik didmeninę, bet ir mažmeninę prekybą bei patogią prekybą internetu.

Specializuotos paslaugos

Mes sukūrėme ir pritaikėme specializuotų paslaugų užsakymo modulius-platformas. Nuo šiol, jei norėtumėte pasigaminti tvirtas, transportavimui ir sandėliavimui skirtas dėžes, arba ieškote, kur pasigaminti specialių detalių, norėtumėte, kad pasirinktą medžiagą supjautume pagal Jūsų norimus matmenis, o galbūt ieškote sandėliavimo patalpų, apsilankykite mūsų sukurtuose dėžių gamybos, 3PL, detalių gamybos, medžiagų pjaustymo ir kituose paslaugų moduliuose, kad galėtumėte greitai ir patogiai užsisakyti norimą paslaugą arba pateikti užklausą.

 

Į parduotuvę