Pasirinkite paiešką ×
Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Aliuminio kompozicinės plokštės (AKP)

  Filtras
Kategorija
Kategorija
Gamintojas
Produktų serija
Medis
Spalva
Forma
Paviršius
Tekstūra
Ilgis
Plotis
Aukštis
Storis
Diametras
Tipas:
Išorinis diametras
Vidinis diametras
Svoris
Galia
Apatinės spalvos filtras
Tūris
LED spalva
Šviesos temperatūra
IP klasė
Dydis / Formatas
Atsparumo UV filtras
25 Prekės
25 Prekės

"Aliuminio Kompozitas Lightbond Plus" yra vienas iš pažangiausių fasadinių medžiagų rinkoje. Šis produktas pasižymi ne tik išskirtiniu stiprumu ir lengvumu, bet ir puikiai išlaiko plokštumos lygumą, suteikdami pastatams modernią ir elegantišką išvaizdą.

Lightbond Plus kompozitas yra sudarytas iš dviejų aliuminio plėvelės sluoksnių ir vidurinio perdirbto polietileno (PE) plastiko sluoksnio. Šis vidurinis sluoksnis yra visiškai saugus naudoti vidaus sąlygomis, nes neturi jokių toksiškų ar žmogaus sveikatai pavojingų junginių. Dėl šio sluoksnio galima lengvai formuoti įvairias tūrines konstrukcijas.

Plokštės paviršius yra padengtas aukštos kokybės poliesterio dažais, kurie garantuoja ilgalaikį spalvos išsaugojimą ir apsaugą nuo išorinių veiksnių. Ši medžiaga yra lengvai apdirbama, todėl gali būti pjaunama, gręžiama ar frezuojama pagal individualius poreikius.

Pasirinkus "Aliuminio Kompozitą Lightbond Plus", investuojate į aukščiausios kokybės produktą, kuris garantuos ilgaamžiškumą, patikimumą ir estetiką.