Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Reklamos prekės

Tik internetu
LV
176,90 € / vnt
Tik internetu
LV
123,42 € / vnt
Tik internetu
LV
117,25 € / vnt
Tik internetu
LV
127,53 € / vnt
Tik internetu
LV
143,99 € / vnt
Tik internetu
LV
166,62 € / vnt

Informaciniai ir dekoratyviniai stovai, reklaminiai stendai, click sistemos ir dvipusiai rėmeliai. Stiklo ir lentynų laikikliai bei tvirtinimo elementai.

Heliopolis asortimente rasite gausybę įvairiausių dydžių, metalinių, medinių ar pagamintų iš plastiko reklaminių stendų, kuriuos galima naudoti tiek patalpų viduje tiek lauko sąlygomis. Informacijos eksponavimui siūlome daugkartinius Roll up tipo reklaminius stovus, prezentacinius-degustacinius mobiliuosius staliukus, dekoratyvinius stovelius ar universalius informacinių brošiūrų laikiklius.

Turime platų asortimentą rėmelių, galime pasiūlyti MT CLICK sistemos ir dvipusius aliumininius rėmelius,  LED MT šviečiančius su itin plonais rėmeliais ar pastatomus tiek vertikaliai tiek horizontaliai rėmelius. Taip pat galime atlikti nestandartinių dydžių CLICK aliuminio rėmelių gaminimą pagal kliento poreikius, yra galimybė rinktis rėmelį iš siauresnio arba platesnio aliuminio profilio.

Reklaminės atributikos eksponavimui galima rinktis iš plataus bukletų laikiklių asortimento, kadangi laikikliai yra patogūs naudoti ir praktiški, skirti įvairių dydžių bukletams, skrajutėms ar informaciniams žurnalams. Laikikliai gali būti tiek pastatomi, tiek pakabinami. Reklaminiams plakatams eksponuoti, galime pasiūlyti įvairių dydžių plakatų sistemas su profiliais ir laikikliais. Pas mus taip pat galima įsigyti pastatomų arba pakabinamų aukštos kokybės informacinių lentelių iš anoduoto aliuminio. Lentelės gali būti įvairių pločių ir ilgių, pagamintos iš gaubto anoduoto aliuminio ir yra pilnai paruoštos naudojimui.

Mūsų asortimente gausu įvairių tipų, dydžių ir storių nikeliuotų laikiklių lentynoms bei specialių stiklo laikiklių, pagamintų iš anoduoto aliuminio (CA) ir žalvario (CN). Taip pat įvairių tvirtinimo elementų, tokių kaip distanciniai tūrinių raidžių laikikliai iš dviejų plastikinių dalių, kuriuos naudojant raides galima lengvai visada nuimti ir vėl pritvirtinti.