Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Aliuminio profiliai

COMHAN
0,61 € / vnt
COMHAN
3,93 € / vnt
COMHAN
7,66 € / kompl.
COMHAN
0,83 € / vnt
COMHAN
6,28 € / vnt

Aliuminio profiliai – esminė medžiaga daugelyje konstrukcinių projektų. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairiausių formų aliuminio profilių, kurie parduodami už itin konkurencingas kainas. Visi mūsų siūlomi Heliopolis aliuminio profiliai yra 6 metrų ilgio ir paruošti saugiam transportavimui. Pagal poreikį, galime pasiūlyti ir nestandartinius išmatavimus.

Užsakymą atlikite internetu ir pasinaudokite mūsų pasiūlymais!

Aliuminio profilių esmė: Aliuminis yra vienas iš labiausiai paplitusių metalų mūsų planetoje. Jis yra lengvas, patvarus ir atsparus išoriniam poveikiui. Be to, aliuminis yra ekonomiškas tiek kaip žaliava, tiek ir gamyboje, todėl Lietuvoje galima gaminti aukštos kokybės aliuminio dirbinius.

Kaip kuriami aliuminio profiliai: Ekstruzijos metodas yra pagrindinis aliuminio profilių gamybos būdas. Šis procesas yra efektyvus ir ekonomiškas, leidžiantis gaminti įvairių formų profilius.

Aliuminio profilių įvairovė: Yra tiek standartinių, tiek nestandartinių aliuminio profilių. Standartiniai profiliai yra universalaus panaudojimo, o nestandartiniai – pagaminti pagal individualius kliento poreikius.

Aliuminio apdorojimas: Anodavimas padidina aliuminio profilių atsparumą ir ilgaamžiškumą. Anoduoti profiliai yra atsparūs atmosferos poveikiams, drėgmei, pelėsiams ir kitoms išorinėms sąlygoms.

Aliuminio profilių panaudojimas: Šie profiliai yra plačiai naudojami prekyboje, gamyboje, statyboje, saulės elektrinėse, lauko reklamoje ir apšvietimo srityse.

Kokybė ir kaina: Aliuminio profilių kaina yra konkurencinga, palyginti su kitomis statybinėmis medžiagomis. Internetu perkant, galima sutaupyti. Esate suinteresuoti? Kreipkitės į mus dėl individualių pasiūlymų ar konsultacijų!