Pasirinkite paiešką ×
Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Organinis stiklas

  Filtras
Kategorija
Kategorija
Gamintojas
Produktų serija
Medis
Spalva
Forma
Paviršius
Tekstūra
Ilgis
Plotis
Aukštis
Storis
Diametras
Tipas:
Išorinis diametras
Vidinis diametras
Svoris
Galia
Apatinės spalvos filtras
Tūris
LED spalva
Šviesos temperatūra
IP klasė
Dydis / Formatas
Atsparumo UV filtras

Labai aukštos kokybės organinis stiklas Plexiglas®. Akrilo plokštės, strypai ir vamzdžiai. Platus spalvų, storių ir medžiagos tipų pasirinkimas.

Šių stiklų paviršius labai kokybiškas, puikios optinės savybės. Lengva ir paprasta apdirbti (pjauti, gręžti, frezuoti ir pan.), galima lankstyti ir termiškai formuoti. Tinka naudoti patalpų viduje ir lauke, nes yra atsparus saulės UV spindulių ardomajam poveikiui. Užtikriname, kad per 30 metų dėl saulės šviesos poveikio skaidrių plokščių išvaizda, blizgesys ir paviršiaus savybės pastebimai nepasikeis.

Plexiglas® gali būti gaminamas dviem būdais: liejimo būdu metilmetakrilatas (MMA) pilamas tarp dviejų stiklo lakštų ir kietinamas, taip išgaunamas Plexiglas® GS arba ekstruzuojamas ir polimerizuojamas gamybos linijoje ir gaunamas Plexiglas® XT. Abiejų procesų metu gaunami skirtingi Plexiglas® produktai, kurie turi panašias savybes.

Plexiglas® proTerra pasižymi papildoma ir išskirtine savybe - pagamintas iš 90% perdirbtos žaliavos. Dėl visiško skaidrumo ir dėl didelio perdirbtų žaliavų kiekio Plexiglas® proTerra ypač tinka skaidrių stendų, pertvarų konstrukcijoms, kaip interjero dizaino elementai bei visur kitur, kur keliami specialūs reikalavimai perdirbtoms medžiagoms bei žaliavoms.

Mūsų asortimente galėsite įsigyti 3 mm ir 5 mm, 2050 x 3050 mm skaidrius lakštus. Pagal užsakymą galime atvežti juodus 9M806 3mm, 5mm ir 8mm, 3050 x 2050 mm lakštus. Ši medžiaga yra apdirbama ir pasižymi tomis pačiomis savybėmis kaip standartinis skaidrus organinis stiklas.

Plexiglas® XT vamzdžiai:

  • Skaidrūs nuo 5mm iki 500mm išorinio diametro.
  • Balti 150mm ir 200mm išorinio diametro.
  • Matiniai nuo 50mm ir 200mm išorinio diametro.
  • Ilgis 2000mm

Plexiglas® strypai:     

  • XT skaidrūs nuo 3mm iki 50mm diametro. 
  • GS skaidrūs 15mm ir 100mm diametro.
  • Ilgis 2000mm

Plexiglas® LED serijos stiklai sukurti foniniam apšvietimui su LED šviesos diodais. Gaminyje naudojant Plexiglas® LED stiklą ir LED šviesos diodus, gaunamas maksimaliai efektyvus, aukščiausios kokybės apšvietimas. Taip pat šie stiklai užtikrina iškabos matomumą net tiesioginėje dienos šviesoje, gerą LED šviesos skaidymą, paviršiaus tolygų apšvietimą. Plokštės gali būti baltos ir spalvotos, ar net keičiančios šviesą iš juodos į baltą. Skaidrios plokštės puikiai paskirsto šviesą pašviečiant iš šono.