Pasirinkite paiešką ×
Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Organinis stiklas (PMMA)

  Filtras
Kategorija
Kategorija
Gamintojas
Produktų serija
Medis
Spalva
Forma
Paviršius
Tekstūra
Ilgis
Plotis
Aukštis
Storis
Diametras
Tipas:
Išorinis diametras
Vidinis diametras
Svoris
Galia
Apatinės spalvos filtras
Tūris
LED spalva
Šviesos temperatūra
IP klasė
Dydis / Formatas
Atsparumo UV filtras

Prekiaujame Vokietijos koncerno Roehm GmbH organiniu stiklu Plexiglas®. Įvairių sričių specialistų nuomone, tai vienas iš geriausių organinio stiklo produktų rinkoje. Organinis stiklas parduodamas lakštais, strypais ir vamzdžiais. Turime įvairių spalvų ir atspalvių organinio stiklo. Organinis stiklas Plexiglas® gali būti blizgiu, matiniu, veidrodiniu ir antirefleksiniu paviršiumi. Populiariausias yra blizgus organinis stiklas, kadangi jo panaudojimo galimybės – pačios įvairiausios.

Kuo išskirtinis Plexiglas® organinis stiklas?

Organinių stiklų rinkoje yra tikrai nemažai gerų produktų, tačiau Plexiglas® yra vertinamas daugelio sričių ekspertų dėl savo kokybės. Kuo jis toks ypatingas, kad daugelis specialistų pateikia apie šį produktą tik gerus atsiliepimus?

 • Ilgaamžiškumas. Organinis stiklas Plexiglas® yra labai patvarus ir ilgaamžis, todėl jis dažniau naudojamas įvairiose gamybos srityse.
 • Puikios abrazyvinės savybės. Plexiglas® stiklas pasižymi puikiomis abrazyvinėmis savybėmis – yra atsparus išoriniam poveikiui ir įbrėžimams, todėl gali būti naudojamas viešose erdvėse, taip pat daugkartinio naudojimo daiktų gamybai.
 • Antibakterinės savybės. Organinis stiklas pasižymi ir antibakterinėmis savybėmis. Dėl savo paviršiaus lygumo ir tam tikrų specifinių medžiagų, Plexiglas® apsaugo nuo bakterijų ir mikroorganizmų kaupimosi. Dėl šios priežasties jis dažnai naudojamas medicinoje ir kitose srityse, kur itin svarbi higienos priežiūra.
 • Nesudėtinga priežiūra. Organinio stiklo gaminiai yra nesudėtingai valomi naudojant įprastines buitinės chemijos priemones.
 • Atsparumas UV spinduliams. Spalvotas Plexiglas® organinis stiklas pasižymi itin geru atsparumu UV spinduliams, spalvos ilgai išlieka nepakitusios net ir veikiant tiesioginei saulės šviesai ištisus metus.
 • Atsparus karščiui. Esant didesnėms temperatūroms, stiklas nesilydo, nesideformuoja. Nepaisant to jis išlieka degus (priskiriamas B2 arba Euroclass E degumo kategorijai), nors ir neturi toksinių medžiagų.
 • Tvirtas. Plexiglas® yra labai tvirta medžiaga, atspari nestipriems smūgiams ir mechaniniam poveikiui. Taip pat atspari ir cheminiam poveikiui.
 • Efektyvi ir nebrangi medžiaga. Plexiglas® organinis stiklas yra gaminamas iš plastiko. Pats plastikas yra perdirbamas, todėl tai laikoma pakankamai efektyvi ir nebrangi statybinė ir gamybai skirta medžiaga.
 • Paprastas ir nesudėtingas apdorojimas. Organinis stiklas gali būti lengvai gręžiamas, pjaustomas, klijuojamas, lydomas, lankstomas, poliruojamas. Tam nereikia jokių specifinių įrankių ir sugebėjimų, todėl ši medžiaga plačiai naudojama namuose ir pramonėje.

Plexiglas® turi labai daug privalumų atsižvelgiant į tai, kokioje srityje jis naudojamas.

Kur naudojamas Plexiglas® organinis stiklas

Organinis stiklas Plexiglas® yra naudojamas gana nemažai sričių:

 1. Statyba. Organinio stiklo lakštai dažniausiai naudojami kaip statybinė medžiaga statant įvairius stogelius virš durų, stogines.
 2. Prekyba. Organinio stiklo gaminiai labai dažnai naudojami prekyboje pradedant nuo smulkių aksesuarų iki ištisų virtinų bei paviljonų prekybos centruose, parodų rūmuose.
 3. Medicina. Dėl puikių atsparumo cheminiam poveikiui savybių, Plexiglas® organinio stiklo gaminiai plačiai naudojami medicinoje ir chemijos pramonėje.
 4. Viešosios erdvės. Tvirtas ir įbrėžimams atsparus organinis stiklas rado kelią į viešąsias erdves miesto infrastruktūroje, viešajame transporte ir t.t.
 5. Reklama. Itin plačios ir neribotos panaudojimo galimybės lauko reklamos srityje, taip pat gaminant įvairias verslo dovanas.
 6. Apšvietimo sprendimai. Organinis stiklas (Plexiglas® LED serija) yra naudojamas gaminant originalius apšvietimo sprendimus, nes gerai praleidžia šviesą, atsparus karščiui ir yra pakankamai ilgaamžė medžiaga.
 7. Namai ir interjeras. Organinio stiklo gausu namuose: iš jo gaminami indai ir namų apyvokos daiktai, interjero detalės. Organinio stiklo lakštai naudojami virtuvėje, vonioje, laiptų gamyboje, taip pat gaminami ir kiemo bei fasado elementai.

Plexiglas® organinis stiklas parduodamas įvairiais išmatavimais. Dėl specialių kainų ir didesnių kiekių susisiekite su mumis.

Plexiglas® gali būti gaminamas dviem būdais: liejimo būdu metilmetakrilatas (MMA) pilamas tarp dviejų stiklo lakštų ir kietinamas, taip išgaunamas Plexiglas® GS arba ekstruzuojamas ir polimerizuojamas gamybos linijoje ir gaunamas Plexiglas® XT. Abiejų procesų metu gaunami skirtingi Plexiglas® produktai, kurie turi panašias savybes.

Plexiglas® proTerra pasižymi papildoma ir išskirtine savybe - pagamintas iš 90% perdirbtos žaliavos. Dėl visiško skaidrumo ir dėl didelio perdirbtų žaliavų kiekio Plexiglas® proTerra ypač tinka skaidrių stendų, pertvarų konstrukcijoms, kaip interjero dizaino elementai bei visur kitur, kur keliami specialūs reikalavimai perdirbtoms medžiagoms bei žaliavoms.

Mūsų asortimente galėsite įsigyti 3 mm ir 5 mm, 2050 x 3050 mm skaidrius lakštus. Pagal užsakymą galime atvežti juodus 9M806 3mm, 5mm ir 8mm, 3050 x 2050 mm lakštus. Ši medžiaga yra apdirbama ir pasižymi tomis pačiomis savybėmis kaip standartinis skaidrus organinis stiklas.

Plexiglas® XT vamzdžiai:

 • Skaidrūs nuo 5mm iki 500mm išorinio diametro.
 • Balti 150mm ir 200mm išorinio diametro.
 • Matiniai nuo 50mm ir 200mm išorinio diametro.
 • Ilgis 2000mm

Plexiglas® strypai:     

 • XT skaidrūs nuo 3mm iki 50mm diametro. 
 • GS skaidrūs 15mm ir 100mm diametro.
 • Ilgis 2000mm

Plexiglas® LED serijos stiklai sukurti foniniam apšvietimui su LED šviesos diodais. Gaminyje naudojant Plexiglas® LED stiklą ir LED šviesos diodus, gaunamas maksimaliai efektyvus, aukščiausios kokybės apšvietimas. Taip pat šie stiklai užtikrina iškabos matomumą net tiesioginėje dienos šviesoje, gerą LED šviesos skaidymą, paviršiaus tolygų apšvietimą. Plokštės gali būti baltos ir spalvotos, ar net keičiančios šviesą iš juodos į baltą. Skaidrios plokštės puikiai paskirsto šviesą pašviečiant iš šono.