Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Aliuminis

Aliuminio lakštai ir kompozicinės plokštės (AKP). Standartiniai aliuminio profiliai, juostos, jungiamieji aliuminio konstrukciniai profiliai ir kt. gaminiai.

Aliuminio lydinių konstrukcija pasižymi dideliu tvirtumu ir sąlyginai mažu svoriu, atsparumu korozijai ir įvairioms rūgštims. Aliuminis yra lengvai apdirbamas įvairiais būdais: valcavimu, ekstruzija, mechaniniu apdirbimu, grūdinimu iki aukštos tolerancijos. Tai patikima, labai tvirta ir ilgai tarnaujanti medžiaga.

Standartiniai aliuminio profiliai skirti įvairioms konstrukcijoms ar sistemoms įrengti. Profilių ilgis – 6 metrai. Mūsų asortimente rasite įvairiausių profilių, tiek anoduotų tiek neanoduotų. Profiliai gali būti naudojami statybos, pramonės, reklamos ir kituose sektoriuose. Nestandartinių dydžių profilius galime užsakyti pagal specialų užsakymą. Taip pat turime CLICK sistemos profilių, kurie tinka nestandartinių dydžių reklaminių rėmelių gamybai.

Aliuminio kompozicinės plokštės yra lengvai apdirbamos: pjaunamos su vertikaliomis arba horizontaliomis staklėmis, gręžiamos ar frezuojamos su CNC staklėmis. AKP lakštas yra stabilus ir gerai išlaiko plokštumos lygumą, todėl dažnai naudojamas pastatų fasadų apdailai.

Aliuminio lakštai pasižymi geromis antikorozinėmis ir mechaninio apdribimo savybėmis. Aliuminis lengvai štampuojamas, valcuojamas ir kalamas, virinamas dujiniu, kontaktiniu būdu, frezuojamas.

Comhan Holland tekstilės įtempimo sistemos yra populiariausios šiuo metu naudojamos vidinės vizualiosios reklamos sistemos, turinčios bendrą pavadinimą T-Flex®. Šio gamintojo gamoje galima rasti įvairiausius poreikius tenkinančių sistemų, pagrinde su apšvietimu iš vidaus, ir net su galimybe gaminti ne tik stačiakampes iškabas, bet ir tokios formos, kokią tik sugalvosite.