Pasirinkite paiešką ×
Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Monolitinis polikarbonatinis stiklas (PC)

  Filtras
Kategorija
Kategorija
Gamintojas
Produktų serija
Medis
Spalva
Forma
Paviršius
Tekstūra
Ilgis
Plotis
Aukštis
Storis
Diametras
Tipas:
Išorinis diametras
Vidinis diametras
Svoris
Galia
Apatinės spalvos filtras
Tūris
LED spalva
Šviesos temperatūra
IP klasė
Dydis / Formatas
Atsparumo UV filtras
25 Prekės
25 Prekės

Monolitinis polikarbonatas (PC) yra išskirtinės savybės turintis plastikas, kuris yra dvigubai lengvesnis už stiklą ir beveik nedūžta. Suteikiant dešimties metų garantiją, šios aukščiausios kokybės ekstruzinės polikarbonato plokštės yra puikus pasirinkimas apsauginiam stiklinimui ir kitoms pramonės reikmėms, kuriose svarbus atsparumas smūgiams.

Monolitinių polikarbonato plokščių ypatingumas slypi jų aukštame šviesos pralaidume, UV atsparume ir platesniame temperatūros diapazone, lyginant su kitais skaidriais plastikais. Tai leidžia šias plokštes naudoti tiek vidaus, tiek lauko sąlygomis, pritaikant jas įvairiose srityse, nuo stiklinimo iki pertvarų ir šviestuvų kūrimo. Plokštės yra chemiškai atsparios, kas reiškia, kad jų suklijavimas yra sudėtingesnis, bet tai suteikia papildomą patvarumą ir ilgaamžiškumą.

„Makrolon GP“ ir „Makroclear“ yra monolitinio polikarbonato plokštės, skirtos vidaus naudojimui, o „Makrolife“ ir „PC mono UV2“ serijos plokštės yra UV atsparios ir tinkamos tiek vidaus, tiek lauko sąlygoms. Šios plokštės pasižymi ne tik atsparumu UV spinduliams, bet ir išskirtiniu atsparumu braižymuisi ir chemikalams, todėl yra tinkamos ir labiau reikalaujančioms pramonės šakoms.

„Colorado“ ir „Saphir“ serijų monolitinės polikarbonato plokštės yra dar vienas puikus pasirinkimas, suteikiantis spalvų įvairovę ir ypatingą šviesos pralaidumą. „Colorado“ serija, prieinama baltos spalvos su 30% šviesos pralaidumu, yra idealus pasirinkimas, kai reikalingas subtilus privatumas, tuo pačiu išlaikant šviesą. Tuo tarpu „Saphir“ serija yra ypatingai atspari braižymuisi ir chemikalams, todėl puikiai tinka aukštos kokybės, ilgaamžiams projektams.

Monolitinis polikarbonatas yra idealus sprendimas pramonėje, kur reikalingas patvarumas, atsparumas ir estetinis patrauklumas.