Pasirinkite paiešką ×
Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Poliamidas (PA 6)

  Filtras
Kategorija
Kategorija
Gamintojas
Produktų serija
Medis
Spalva
Forma
Paviršius
Tekstūra
Ilgis
Plotis
Aukštis
Storis
Diametras
Tipas:
Išorinis diametras
Vidinis diametras
Svoris
Galia
Apatinės spalvos filtras
Tūris
LED spalva
Šviesos temperatūra
IP klasė
Dydis / Formatas
Atsparumo UV filtras
118 Prekės

Poliamidas (PA6), dar žinomas kaip kaprolonas ar nailonas, yra mechaniniu požiūriu tvirtas plastikas, plačiai naudojamas įvairiose pramonės srityse. Jis pasižymi atsparumu smūgiams, UV spinduliuotei, naftos produktams, silpnos koncentracijos šarmams bei rūgštims. PA plastikas yra higieniškai saugus ir lengvai plaunamas, todėl yra populiarus maisto pramonėje ir kitose apdirbamosios pramonės srityse.

Iš PA6 poliamido gaminamos slydimo įvorės, teleskopinių sistemų slydimo plokštelės, atraminės ir prilaikančios įvorės, kreipiatieji ratukai, konvejerių ratukai, įtempiamieji voleliai, kumšteliai, amortizavimo blokeliai, plaktukų galvutės, gramdikliai, įvairūs krumpliaračiai, sraigtai, žvaigždutės, skriemuliai, tarpinės, izoliatoriai ir daug kitų detalių. PA6 yra puikus pasirinkimas dėl jo geros mechaninės ir elektroizoliacinių savybių, tinka naudojimui lauko sąlygomis dėl atsparumo UV spinduliams. Siūlome PA6 poliamido plokštes ir strypus juodos ir baltos spalvos.

Be pagrindinio PA6, mūsų asortimente yra ir kitos poliamido rūšys, tokios kaip Tecamid 6, Ertalon 6 SA, lietas poliamidas – PA 6G, pagerintų savybių poliamidai su įvairiais priedais. Šios rūšys yra puikus pasirinkimas specifiniams techniniams sprendimams dėl jų įvairiapusiškumo ir aukštos kokybės.