Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį
Industrinis DTG spausdintuvas Aeoon Kyo

Produkto aprašymas

Tai universalus tiesioginės spaudos tekstilinis spausdintuvas industrijai, skirtas spausdinti tiesiogiai ant įvairių audinių su pigmentiniais vandens pagrindo dažais naudojant tris paletes.

Tai idealus sprendimas patyrusiai spaudos marginimo įmonei. Kyo serija pasižymi dideliu našumu, neprilygstama spausdinimo kokybe ir universalumu. Galima nepertraukiama gamyba režimu 24/7.

Kyo galima lengvai integruoti į esamus ir naujus spausdinimo procesus arba į internetinių parduotuvių sistemas. Didelis palečių pasirinkimas suteikia didžiausią lankstumą gamyboje, nes skirtingiems produktams galima rinktis skirting dydžio paletes, kurios labai paprastai keičiamos operatoriaus pagalba. Maksimalus galimas spaudos plotas yra 200x98cm sujungiant tris paletes. Galima rinktis virš 30 galimų skirtingų palečių dydžių.

Tai vieni greičiausių DTG spausdintuvų rinkoje, kurie suteikia aukštą spaudos kokybę neprarandant greičio. Dažų cirkuliavimo sistema leidžia judėti dažams sistemoje, neleisdami nusėsti pigmentui, tai lemia mažesnius dažų nuostolius valymosi metu. Tvirta spausdintuvo konstrukcija garantuoja ilgą, stabilią gamybą ir įrenginio ilgaamžiškumą. Naudojami vandens pagrindo dažai yra aplinkai draugiški ir sertifikuoti pagal GOTS standartus.

Techninė specifikacija

Spausdinimo galvos

4,8 ar 12vnt.

Spaudos rezoliucija

600 dpi

Spalvos

CMYK ar CMYKx2 ar
CMYK+4W ar CMYK+8W ar
CMYKOG+6W

Rašalų tipas

Pigmentiniai vandens pagrindo

Rašalų talpa

10L

Maks. spaudos dydis

3 paletės - 60 x 90 cm

2 paletės 92 x 98 cm XL versija

1 paletė 200 x 98 cm

Spausdinimo ašys (paletės)

3

Operacinė sistema

Linux OS

Spausdinamos medžiagos

Medvilnė, linas, drobė, oda, įvairūs sintetiniai ir mišrūs audiniai

Matmenys

410 x 290 x 200 cm

Svoris

2000 kg

Aplinkos temperatūra

22 – 24°C, drėgmė 50 – 80 % (be kondesacijos)

Reikalavimai elektros instaliacijai

400/208 VAC, 50/60 Hz, 3 Ph, 16 A – maks.galia: 7.5 kVA

Reikalavimai suspaustam orui

7bar, 5 klasė

Video